Tento web používá k poskytování služeb personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Hlavní menu  >   Služby  >   Ostatní  >   POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV

Typ inzerátu: Nabídka

Tento inzerát již není platný, jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru inzeo.cz.
Pokud neznáte heslo, můžete si jej resetovat, nebo získat nápovědu na email zde Získat heslo
Obnovte inzerát Heslo:

POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV

Cena:  1 Kč
Dobrý den! Chceme vám nabídnout bezplatné posouzení výhodnosti a aktuálnosti všech vašich finančních produktů, které máte uzavřeny ve vaší rodině. Díky optimalizaci můžete získat do rodinného rozpočtu peníze navíc. V průměru až 2000 Kč měsíčně...(!). A to hlavně díky tomu, že se finanční trh neustále dynamicky vyvíjí a vzniká konkurenční tlak na vylepšování a snižování cen produktů. Naše poradenská společnost Pentia consulting působí úspěšné na trhu téměř 14 let. Máme více jak 40000 spokojených stávajících klientů. Pokud máte zájem o posouzení a optimalizaci vašich smluv, napište nám na email - jerabkova@pentiaconsulting.cz. Nebo zavolejte na mobil - 730585816.
Adresa inzerenta :  
Okružní, Třebíč, Vysočina, okr. Třebíč
Vloženo: 17.01.2018            Všechny inzeráty tohoto uživatele
Topovat inzerát Odeslat na e-mail tisk Upravit pro tisk Podobné inzeráty
POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV
POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV
POSOUZENÍ VÝHODNOSTI SMLUV
zobrazeno: 176 x
Kontaktní formulář na inzerenta
Jméno: 

Text:

E-mail: 
Telefon: