Inzerce Cestování

V celé ČR a kategorii Služby/Cestování je 72 inzerátů.

SLEVA NA ZÁJEZD OD ESO TRAVEL

Nabízím slevu 10 000 Kč na jakýkoliv zájezd od CK ESO TRAVEL. Slevu jsem vyhrál na cestovním veletrhu Holiday World. Sleva platí do 30.12.2018. Pokud budete mít zájem, napište mi prosím na e-mail kasl23@seznam.cz a domluvíme se na předání.

Vilém Kasl

21.2.2018 | 23109

7 000,-

SLEVA NA ZÁJEZD OD ESO TRAVEL

Za odměnu - luxusní dovolená v Mexiku

Buenos días! Dobré, příjemné a úspěšné dny všem! Prostřednictvím společnosti Butoja invest přinášíme do Evropy možnost velmi zajímavých investic do luxusních rekreačních nemovitostí v Mexiku. Investorům nabízíme neobvykle vysoké zhodnocení a spolupracovníkům, které v ČR hledáme, zase vysoké, okamžitě vyplácené provize. A všem taky možnost benefitů v podobě bezplatného pobytu v našich mexických, luxusních vilách. Více informací na www.caribedluhopisy.cz. Email - caribe@centrum.cz. Mobil - 730552050.

PhDr. Luboš Vrba

14.2.2018 | 23083

99 999,-

Za odměnu - luxusní dovolená v Mexiku

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu online ihned jsou skvělým způsobem jak si snadno a rychle půjčit. Nemusíte dokládat příjem, pouze jej uvedete v žádosti. Snadno si tak půjčíte, i když jste student či žena na mateřské nebo máte nízký příjem a banka vám proto odmítá půjčit. Důvodů, proč využívat půjčky bez doložení příjmu je celá řada. Mail:weiszova.vera@seznam.cz

14.1.2018 | 22933

10,-

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Mexiko - obchodní příležitost

Máte "volné" finanční prostředky? Chcete je efektivně, užitečně a zajímavě zhodnotit? Tak to vyzkoušejte s námi. Nabízíme vám investice do luxusních nemovitostí v Mexiku. Zároveň naše mezinárodní společnost hledá zastoupení a obchodní partnery v celé ČR i SR. Práce pro naší společnost velmi vhodně doplní portfolio makléřských a realitních společností i obchodních zástupců, přímých prodejců, pracovníků v telemarketingu a podobně. Více na www.caribedluhopisy.cz.

PhDr. Luboš Vrba

6.12.2017 | 22805

9 999,-

Mexiko - obchodní příležitost

Carpul.eu – Česká a Slovenská spolujízda autem

Máš volná místa v autě? Nabídni odvoz kamkoliv, poznej lidi a ušetři své náklady. Cestující ti zaplatí po jízdě v hotovosti. Potřebuješ někam cestovat? Najdi si levný odvoz, rezervuj ho online a dohodni se s řidičem. Registrace, přidávání inzerátů i rezervace jsou bezplatné. ===== https://carpul.eu ====== spolujízda, odvoz autem, autostop, levné cestování, sdílení jízd, hledám odvoz

Carpul

13.10.2017 | 22492

1,-

Carpul.eu – Česká a Slovenská spolujízda autem

Ostrov Krk v Chorvatsku zpestří Vaší dovolenou

Sníte o neobyčejné letní dovolené, která bude něčím odlišná než doposud všechny Vaše dovolené? Pokud ano? Tak potom ostrov Krk s kempy s mobilními domy vám ji zajistí. Zažijete tak velmi nevšední dovolenou. Ostrov Krk díky tomu poznáte z naprosto odlišného úhlu. Kempy na ostrově Krk, mají absolutně veškeré nutné vybavení. Dřevěná terasa s překrásným výhledem na moře a gril pro večerní pohodu, je samozřejmou věcí. V mobilním domě najdete vybavenou kuchyň i obývací pokoj. Nechybí ani nezbytné spotřebiče. Například v kempu Ježevac na vás čeká malebné ubytování prověřené samotnými klienty. Veškeré mobilní domy navíc disponují nezbytnou klimatizací. Pohodlí a nezapomenutelné zážitky jsou u nás na prvním místě. Podívejte se sami na našich stránkách http://www.abc-ck.cz/ostrov-krk.php

Cestovní agentura ABC

29.3.2017 | 21308

1,-

Ostrov Krk v Chorvatsku zpestří Vaší dovolenou

Ubytování v Chorvatsku

Vaše chytrá dovolená www.chorvatskochytre.cz. Ubytování v soukromí bez placení provize - přímá komunikace s majiteli objektů.

chorvatsko chytre

29.12.2016 | 20802

0,-

Ubytování v Chorvatsku

Kouzelná dovolená v Thajsku

Český resort nabízí ubytování v samém srdci exotického ráje jihovýchodního Thajska na malebném, turisticky pouze jemně políbeném ostrově Koh Lanta, jehož břehy omývá Andamanské moře, známé pestrostí a rozmanitostí podvodního života a nedotčenými korálovými útesy. Více na arowanaresort.com

12.10.2016 | 20388

25 000,-

Kouzelná dovolená v Thajsku

Za lyžováním a snowboardingem do Francie - Les Menuires

Nevíte, kam za lyžovačkou? Francie – Les Menuires jsou jasnou odpovědí. Milovníci zimních sportů již najisto přemýšlejí kam vyjet během zimy za lyžováním, aby byly jisté sněhové podmínky spojené s kvalitním servisem. Francie – Les Menuires stoprocentně naplňují požadavky náročných turistů. Veškeré informace naleznete na webu: http://www.frcime.cz/lyzovani-a-snowboarding/francie-tri-udoli-les-trois-vallees?term=175&utm_source=inzerce&utm_medium=cpc&utm_term=Francie%20T%C5%99i%20%C3%BAdol%C3%AD%20Francie%20Les%20Menuires&utm_content=registraceodkazu&utm_campaign=inzerce.

FRČÍME s.r.o.

7.9.2016 | 20047

1,-

Za lyžováním a snowboardingem do Francie - Les Menuires

ubytování na Sardinii a Tenerife

apartmány na SZ Sardinie a J Tenerife poblíž moře, pěkně vybavené, pro 2 - 7 osob, poblíž restaurace, obchůdky, sportovní vyžití. Průzračné moře, zátoky, blízko na zajímavé výlety. Můžu zajistit půjčení kol nebo odvoz z letiště.

Dajana Krestová

20.3.2016 | 532

1,-

ubytování na Sardinii a Tenerife