Inzerce cestování

V celé ČR a kategorii Služby/Cestování je 82 inzerátů.

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pension Minor České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin. Ubytování v soukromí České Budějovice Vám poskytne dle přání snídani v restauraci a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před pensionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou Vám zaručí příjemný pobyt, pension Vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem. Levné ubytování Minor České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, rodinnou dovolenou, i pro služební cesty a pracovní skupiny. Oblíbenou kategorií ubytování v Českých Budějovicích jsou pensiony a to pro svou rodinnou atmosféru a příjemnou cenu. Ubytovací zařízení pension Minor lze během dovolené využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města České Budějovice nebo celých Jižních Čech.

Irena Srbová | 7.2.2022 | 35280

Odpovědět  

490,-

Pension Minor České Budějovice

Osobní přeprava

Odvezeme Vás na vánoční trhy v celé ČR i do zahraničí. Levně a hlavně bezpečně.

23.11.2021 | 34565

Odpovědět  

0,-

Osobní přeprava

jízdenky regiojet vlak Praga-Rijeka 19.8.

nabízím k odkupu jízdenky do vlaku na 19.8.cele lůžkové kupé a 2listky dětské do lůžkové ho kupé. specha

Zuzana Bunicova | 17.8.2021 | 33757

Odpovědět  

0,-

jízdenky regiojet vlak Praga-Rijeka 19.8.

Pronájem karavanu

Pokud máte rádi cestování, tak právě Náš karavan je tím nejlepším rozhodnutím ,dává  svobodu a během cestování se můžete z minuty na minutu rozhodnout kam pojedete oproti původnímu plánu. Je to životní styl . Zažijte dovolenou v karavanu.

2.6.2021 | 32962

Odpovědět  

0,-

Pronájem karavanu

TAXI TAXI

TAXI DSH Group s.r.o nabízí přepravu osob nebo jen zavazadel po celé ČR i zahraničí. Zajistíme transport více osob najednou. Cena 25,-KM. Smluvní ceny a pro stálé zákazníky VIP karty. Jezdíme NOSTOP! 775 400 055

15.4.2021 | 32299

Odpovědět  

0,-

TAXI TAXI

Poukaz na zájezd - Voucher

Prodám Voucher TraelSafe+ v hodnotě 14880 Kč od CK BlueStyle. Platnost Voucheru je do 31.10.2021. Možnost výběru dovolené po uplatnění Voucheru může být klidně do léta 2022.

12.4.2021 | 32254

Odpovědět  

13 000,-

Poukaz na zájezd - Voucher

Přenocování pči cestě do Chorvatska

Na cestě k moři, kousek od dálnice Krapina - Zagreb, 40 km ve vnitrozemí Chorvatska (cca 610 km z Prahy) se nachází Oroslavje, kde máte možnost přespat a odpočinout si. Je to vhodné tranzitní ubytování a místo pro výlety do okolí ( hrady, zámky, náleziště pračlověka, termální lázně, komplexy bazénů ). V Pensionu ZAGI *** zajišťujeme ubytování ve dvou, tři, čtyři a rodinných pokojích (každý má vlastní koupelnu + wc, fen na vlasy, telefon, minibar, TV-SAT, wi-fi připojení). V restauraci se nabízí speciality jak chorvatské domácí, tak mezinárodní kuchyně, pizzerie. Vaše auto bude zaparkováno v uzavřeném dvoře (místo na parkování zdarma).

Tomislav Vojnovič | 12.4.2021 | 32244

Odpovědět  

0,-

Přenocování pči cestě do Chorvatska

CA Dalmacijatour - Chorvatsko

CA Dalmacijatour se specializuje na ubytování v apartmánech, bungalovech, mobilních domech, hotelech a majácích v Chorvatsku

Tomislav Vojnovič | 12.4.2021 | 32243

Odpovědět  

0,-

CA Dalmacijatour - Chorvatsko

Cestovní agentura

Jsme cestovní agentura, která nabízí zájezdy pouze od velkých renomovaných cestovních kanceláří. Pokud budete hledat dovolenou, cestujte s námi. Sledujte, likujte naše webové stránky nebo facebookové stránky: facebook.com/WoWtravel.cz Těšíme se na spolupráci.

4.2.2021 | 31108

Odpovědět  

0,-

Cestovní agentura

camping - vestavby , Rebuild-car

Jsme výrobci campingových vestaveb do osobních automobilů. Když chce člověk vyrazit na dovolenou, to první, co udělá, je, že si zajistí ubytování. Jenže chaty, chalupy, hotely i penziony hlásí už delší dobu plno, proto se lidé ptají, kde se mají ubytovat, pakliže si nestihli rezervovat termíny. Někteří jim radí obytné vozy, ale ty si nemůže dovolit každý, a to hned z několika důvodů. Proto jsou upřednostňované vestavby do aut, které jsou nejen levnější, ale zároveň také praktičtější a ekonomičtější. Naše vestavby jsou hliníkové konstrukce s použitím odlehčených kompozitních materiálů. Vestavby se vyznačují nízkou váhou a snadnou montáží. Každá vestavba má tekoucí vodu zajištěnou čerpadlem na 12 Voltů, vařič a šuplík pro lednici . Součásti vestavby je rozkládací konstrukce postele. skládací postel a matrace. Zabudování vestavby do vozidla zvládne lehce jeden člověk. Nabízíme i více variant. Vše najdete na stránkách rebuild-car.cz

AluGro-Pro s.r.o. s.r.o. | 8.8.2020 | 27910

Odpovědět  

0,-

camping - vestavby , Rebuild-car