Nabídka služeb

V celé ČR a kategorii Služby/Nabídka služeb je 704 inzerátů.

3D Tisk - na zakázku

Dobrý den, nabízím možnost 3D tisku na zakázku. Pokud potřebujete více kusů stejného modelu, rád vám je vytisknu. Mám k dispozici pracovní plochu o velikosti 220 x 220 x 250 (mm). Jak to funguje? Stačí mi poslat podklady, včetně popisu vaší poptávky. Můžete mi nahrát hotové 3D modely. Po odsouhlasení cenové nabídky začneme tisknout. Pokud máte konkrétní poptávku nebo další dotazy, neváhejte se zeptat! Kontaktujte mě na E-mail, nebo zanechte SMS zprávu, děkuji!

Adam Kudlík | 2.3.2024 | 38140

Odpovědět  

0,-

3D Tisk - na zakázku

číslo jedna sesilatel ztracené lásky a černá magie

číslo jedna sesilatel ztracené lásky a černá magie kouzla, která fungují do 48 hodin se zárukou a bez vedlejších účinků. sesíláme kouzla lásky, peněz, štěstí, těhotenských kouzel a mnoho dalších kouzel. kontaktujte e-mailem: besterzaubererderwelt@gmail.com pro vaše konečné řešení problémů navštivte mé webové stránky přes www.besterzaubererderwelt.de Webové stránky: https://besterzaubererderwelt.de nechte problémy vyřešit (skvělý astrolog) světově proslulý astrolog/VashiKaran, sesilatelé kouzel, černá magie, bílá magie, kouzlo skutečné lásky voodoo v Evropě, Velké Británii, Kanadě, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Austrálii, Kuvajtu, Spojených arabských emirátech, získat zpět ztraceného milence po rozvodu, získat zpět svou ztracenou lásku, jak získat mého bývalého zpět, jak získat zpět mou lásku, Kouzlo okamžité smrti, Kouzlo pomsty, Rozvodové kouzlo, Kouzlo plodnosti/těhotenství, Manželské kouzlo, Kouzla lásky, ztracená kouzla lásky, kouzla rozchodu, ochrana, sjednoť nás, kouzla přitažlivosti, psychika, tradiční léčitelé, sangoma, odstranění černé magie, získat zpět ztracené prostředky, Online Revenge on Ex, získat zpět bývalého milence, obchodní kouzlo řešení malých / velkých soudních případů a předčasné propuštění z vězení odstranění kletby stát se slavným kouzlem kouzlo kariéry časná ejakulace mužů silná a trvalá erekce nízké libido nemůže porodit E-mail:==== besterzaubererderwelt@gmail.com Web:==== https://besterzaubererderwelt.de

24.2.2024 | 38119

Odpovědět  

0,-

číslo jedna sesilatel ztracené lásky a černá magie

Výuka ruštiny v Praze

Ruština pro vsechny úrovne pokročilosti od úplných začátečníku do pokročilých. Efektivní doučování ruského jazyka nejen pro začátečníky, ale i pro ty z Vás, kteří si chtějí své znalosti zdokonalit, či pro pokročilé, kteří potřebují ruský jazyk ve své praxi. Možnost konverzace na libovolná témata. Příprava ke zkouškám na SŠ a VŠ, maturitě a také k cestě do rusky mluvících zemí. Možnost výuky formou konverzace či také po Skypeu. Jsem absolvent univerzity v Rusku. Bydlím a výučuji v ČR už 16 let. Bydlím na Hůrce a dojíždím po Praze. Výuka je možná u mě doma nebo u Vás.

Emeliyanov Alexander | 24.10.2023 | 37698

Odpovědět  

500,-

Výuka ruštiny v Praze

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie. Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.Objednávka na telefon 721713005.

Schery | 8.6.2023 | 37249

Odpovědět  

0,-

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Osobní asistentka

Nabízím asistenci u seniorů v rodinách. Flexibilita, zkušenosti, asertivita, odbornost. Nejlépe turnusové. 725 838 710

10.11.2022 | 36684

Odpovědět  

0,-

Osobní asistentka

Výklad tarotových karet, numerologie a grafologie

Zabývám se výkladem tarotových karet, ať už při osobní návštěvě nebo i na dálku. Na dálku mi k tomu stačí datum narození a křestní jméno. Výklad posílám emailem. Je možná i komunikace a výklad karet za pomoci Skype nebo po telefonu, kdy se domluvíme na příslušné hodině a spojíme se spolu. Lze provést výklad i touto formou. Pro žádný z oborů, kterými se zabývám osobní návštěva potřebná není. Pro svou práci jsem absolvovala kurzy numerologie a grafologie a mám také dlouholetou praxi ve všech oblastech, kterými se zabývám. Numerologii jsem studovala v kurzech v Bakově škole numerologie. Grafologii v EŠKK. Pro výklad z karet používám výhradně karet tarotových, z kterých vyčtu cokoliv. Jsem jasnovidná, mám vize. zdělávám se přes 28 let v oblasti filosofie Bytí Josefa Zezulky (Duchovní univerzita Bytí I. stupeň). Moje největší poděkování za to čím v životě jsem, patří Josefu Zezulkovi. Filosofie Bytí je největší oporou v mém životě.

Ing. Světlana Ivanovová | 14.7.2022 | 36391

Odpovědět  

0,-

Výklad tarotových karet, numerologie a grafologie

MASÁŽE a HIRUDOTERAPIE! PROFI MASÉR A TERAPEUT přijede k VÁM domů!!!

MASÁŽE I HIRUDOTERAPIE (léčba pijavicemi lékařskými) U VÁS DOMA ! NIKAM NEMUSÍTE CHODIT? POUZE ODPOČÍVÁTE!!! Profesionální masér a terapeut (muž) s dlouholetou praxí a spokojenou klientelou přijede za vámi domů. Nic nepotřebujete, všechno včetně lehátka si přiveze sebou! Jezdíme každý den i o víkendu, o svátcích, dopoledne i odpoledne! Ceny: Celotělová masáž + reflexní masáž chodidel a antistresová masáž obličeje 75 minut = 1000 Kč Klasické, lymfatické, relaxační, rekondiční i sportovní masáže!! Na všem se lze domluvit na místě s panem masérem! Prodáváme také dárkové poukazy za 700 Kč na celotělovou 50 -ti minutovou masáž celého těla !!! Řekněte i svým kamarádům a známým. Může vás být i více. Max.5 osob za sebou !! Objednat možno písemně zde nebo telefonicky na tel-605306534 Nově také možná Hirudoterapie ( léčba pijavicemi lékařskými) Hirudoterapie je přírodní, alternativní léčba pomocí pijavice lékařské a jejich bioaktivních látek. Jedná se o proces přikládání pijavice lékařské na specifická místa na těle . Velmi významným faktem je skutečnost , že kromě působení v místě přiložení se díky deponaci aktivních látek krví, stimuluje celý organismus jedince . Bioaktivní látky obsažené ve slinách pijavice lékařské pomáhají s velkým počtem onemocnění, a může zachránit od operace. Často se jedná o jediný nástroj, který pomáhá pacientům při endometrióze, děložních myomech, hemeroidech, tromboflebitidě, cysta na vaječnících, hypertenzi, artrózách, artritidách, poúrazových stavech, křečových žílách atd. Je využívaná i v urologii při poruchách potence, prostaty, onemocnění ledvin, sekundární neplodnosti u mužů. Kosmetické účinky na celulitidu a vrásky jizvy...atd. Dále pomáhají při akné, odřeninách, pyodermie dermatózy, lupénce ,atopické dermatitidě atd. Mezi další patři: ředění krve, brání tvorbě sraženin, zpevňují cévní stěnu, regulují krevní tlak a hladinu cukru v krvi při diabetes, pomáhají léčit záněty atd. Cena : Jednorázová aplikace problémové partie 1500 Kč Cyklus 5x po cca po 10 -ti dnech - očista celého těla 5000 Kč Na všem se následně domluvíte s panem terapeutem. Řekněte i svým kamarádům a známým. Může vás být i více. Max.6 osob za sebou !! Objednat možno písemně zde nebo telefonicky na tel-605306534

Jana Hloušková | 2.7.2022 | 36360

Odpovědět  

0,-

MASÁŽE a HIRUDOTERAPIE! PROFI MASÉR A TERAPEUT přijede k VÁM domů!!!

Výklad karet-otázka 80,-

Ráda pro Vás vyložím. Nebojte se zeptat, určitě se dohodneme.

17.6.2022 | 36243

Odpovědět  

0,-

Výklad karet-otázka 80,-

Doučování angličtiny

Nabízím doučování angličtiny pro všechny věkové kategorie a úrovně . Výuka je možná i on-line. Kontakt : 721502600

10.6.2022 | 36203

Odpovědět  

250,-

Doučování angličtiny

Sauna, azyl

Ostrůvek klidu a relaxace ve Statenicich. Přijďte se ponořit do nikým a ničím nerušené atmosféry. Příjemné prostředí jen pro vás a vašeho partnera v privátním wellness. Sauna, sprchy, posezení, manželská postel, ručníky, župany, přezuvky, toaletní potřeby, káva, čaj – vše plně k dispozici. Praha - kousek od letiště Václava Havla. Za příplatek je možné si objednat profesionální masáž. Možnost parkování na soukromém parkovacím stání přímo u domu. Wi-Fi zdarma. Cena: 1 hod = 600 Kč, každá další 0,5 hod = 250 Kč.

Jana | 9.6.2022 | 36200

Odpovědět  

600,-

Sauna, azyl