Inzerce Úklid

V celé ČR a kategorii Služby/Úklid je 68 inzerátů.

úklidové služby

poskytování kompletních úklidových služeb, nebytových prostor, společných prostor SVJ a družstevních bytů, úklid kancelářských prostor, úklid domácností

Tomáš Prošek

23.2.2021 | 31520

0,-

úklidové služby

ÚKLID RODINNÉHO DOMU

HLEDÁME PANÍ NA ÚKLID RODINNÉHO DOMU V BOSKOVICÍCH.

Marie Kovářová

21.2.2021 | 31458

0,-

ÚKLID RODINNÉHO DOMU

K&C Service (úklidové služby)

Nabízíme úklidové služby/servis, dezinfekci ploch, hubení škůdců, pravidelný úklid společných prostorů/částí v panelových domech. Uvědomujeme si rizika dnešní doby a snažíme se i my docílit společného cíle. Proto po úklidu společných prostorů děláme preventivní dezinfekci pro ochranu Vás a Vašich sousedů. Máme tým spolehlivých lidí, kteří věří tomu co dělají. Dbáme na naší pověst, která nám zajištuje budoucnost a spokojenost zákazníka je naše priorita! Pro info nebo kontakt prosím použijte tel. nebo e-mail se zprávou, my se Vám ozveme zpět v nejbližší možné chvíli.

Jakub

17.2.2021 | 31390

0,-

K&C Service (úklidové služby)

Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraji

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci?Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, Rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnosti, cca 15 let, mám i praxi s úklidem diskotéky, ordinace, fitness centra, vlastním pečovatelský certifikát.Samozřejmostí je utírání prachu, luxování a vytírání podlahy, mytí oken, žehlení prádla apod. Nic není problém. Taktéž nabízím služby chůvy, praxe od kojeneckého věku, ráda Vám například vyzvednu dítko ze školky nebo pohlídám v případě nemoci apod. Ráda se s Vámi na všem dohodnuté. Spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat. Jbc, Lbc a okolí

Martina Netřebská

17.2.2021 | 31383

120,-

Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraji

Hledám zakázky ohledně úklidu.

Hledáme zakazky menších nebo větších ohledně úklidu.

Kevin Miller

30.1.2021 | 31033

0,-

Hledám zakázky ohledně úklidu.

Úklid a výpomoc

Dobrý den. Touto cestou bych Vám ráda nabídla pomoc, ohledně Vašich rodičů či prarodičů, nebo s Vaší domácností. Velmi dobře vím jak je náročné dopřát našim blízkým komfort a společnost a zároveň být 100% ve svém zaměstnání, věnovat se dětem a své domácnosti. Mohu zajistit nákupy, doprovod k lékaři či na procházku, číst knihy, uvařit či sehnat dovoz jídla, poklidit. Mohu být vašim blízkým k pomoci i v případě naléhavých situací kdy je potřeba přijet co nejdříve. Jsem tu pro ně 24hodin denně 7 dní v týdnu. Vše záleží na domluvě a potřebě.To stejné se týká i úklidu. Jsem velice flexibilní a se svými klienty vždy najdeme společné řešení. Jsem mobilní takže není problém s dopravou. Jakékoliv doplňující informace ráda proberu po telefonu nebo při osobním setkání. Vše samozřejmě je možné podložit fakturou. Mohu na vyžádání poslat i odkaz na webové stránky, kde najdete popis i reference.

Šárka

30.1.2021 | 31027

0,-

Úklid a výpomoc

Nabídka úklidu

Kompletní úklid bytů, domů, novostaveb či kancelářských prostor (včetně mytí oken atd.). Prostředky si zajistíme samy.

Martina Lassmannová, Michaela Kočvarová

14.1.2021 | 30727

0,-

Nabídka úklidu

OZP úklidový pracovník

Hledáme pracovníky na úklid kanceláří, strojní úklid včetně úklidu zázemí v provozu. Jedná se o vnitřní úklidy v pravidelných směnách, čtyři hodiny denně, od pondělí do pátku se mzdou 100,-kč/h denně, jedná se o práci pro osoby zdravotně znevýhodněné s nástupem od února, přesně 1.2., zaučení od 29.1.

12.1.2021 | 30676

0,-

OZP úklidový pracovník

Domácí , ruční žehlení

Nabízím kvalitní, ruční vyžehlení vašeho prádla u sebe doma na Praze 10. Mám desetiletou praxi v oboru. Prádlo stačí vyprat, usušit, přivést a pak už je to na mně (také možnost vyzvednutí mnou po okolí). Žehlení patří k nejméně oblíbeným domácím pracím. Stojí hodně času a úsilí, proto není na škodu najmout někoho, kdo to za vás udělá s láskou a péčí, precizně a kvalitně. Od toho se také odvíjí spokojenost mých zákazníků. Cena je 80kč/1kg + jednotlivé příplatky - např. za košile. Ušetřete si čas a námahu na jiné aktivity. Zavolat mi můžete kdykoliv od pondělí do pátku od 08:30 - 19:30. Neváhejte se ozvat, budu se na vás velmi těšit ! :)

Šárka Kočičková

12.12.2020 | 30130

0,-

Domácí , ruční žehlení

Hledám brigádu

Nabyzim své ruce na tyto pozice. Úklid. Roznos tisku skladové práce. Venčení psů.

5.12.2020 | 29979

0,-

Hledám brigádu