Inzerce Hlídání dětí

V celé ČR a kategorii Služby/Hlídání dětí je 16 inzerátů.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Dobrý večer kdyby někdo potřeboval pomoc s dětmi nebo děti pohlídat rád vám děti pohlidam ale jen Doksy u české lípy.Cena za hlídání dětí je 150kč/hod.V případě zájmu nebo informací prosím volejte na telefonní číslo-735244307.

28.11.2020 | 29891

Odpovědět  

0,-

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Nabízím služby hospodyně,chůvy v libereckém kraji

Nemáte čas uklízet nebo se chcete raději věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu.Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor.Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnostech,cca 15 let,mám i praxi s úklidem diskotéky, ordinace, fitness centra, vlastním pečovatelský certifikát.Samozřejmostí je utírání prachu, luxování a vytírání podlahy, mytí oken, žehlení prádla apod.Nic není problém.Taktéž nabízím své služby hlídání dětí,praxe od kojeneckého věku,ráda Vám například vyzvednu dítko ze školky nebo pohlídám v případě nemoci apod.Ráda se s Vámi na všem dohodnu.Spolehlivá,pečlivá, reference mohu dodat.Jbc,Lbc a okolí

Netřebská | 5.1.2018 | 22895

Odpovědět  

100,-

Nabízím služby hospodyně,chůvy v libereckém kraji

Jesle - školka

Našim cílem je poskytnout dětem klidné, rodinné prostředí plné her a zábavy. Rádi přivítáme nové kamarády :-) Cena 7200,-/měs včetně stravování

23.9.2016 | 20213

Odpovědět  

100,-

Jesle - školka

Hledáme babičky

Hledáme další babičky! Pro náš projekt Nasebabicka.eu, hledáme nové babičky ze všech regionů ČR. Máte ráda děti a je pro Vás potěšením s nimi trávit čas? Ozvěte se nám.

21.10.2015 | 18191

Odpovědět  

0,-

Hledáme babičky

Hledám úklid bytu či domu,hlídání dětí.

Nabízím dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi,cca 15 let,vlastním pečovatelský certifikát,možno i výpomoc seniorům-nákupy,doprovod k lékaři,venčení Vašich mazlíčků apod.Mám i praxi s úklidem diskotéky,penzionu a kanceláří.Úklid možno běžný,pravidelný,generální krátkodobě či dlouhodobě.Spolehlivá,pečlivá,reference mohu dodat.JBC,LBC a okolí

Netřebská | 15.10.2014 | 17060

Odpovědět  

90,-

Hledám úklid bytu či domu,hlídání dětí.

Nabízím hlídání dětí

Jmenuji se lucka a jsem učitelka v mateřské školce v Praze již pátým rokem. Nabízím hlídání ve večerních hodinách případně jednou za 14 dní i přes den. Preferuji věkové rozmezí dětí od 3 do 5 let. Pokud máte zájem o zkušenou učitelku, pište mi prosím pouze na email.

Lucie | 6.5.2014 | 15865

Odpovědět  

0,-

Nabízím hlídání dětí

Hledáte výpomoc v domácnosti nebo hlídání dětí?Ráda Vám pomo

Nabízím bohaté zkušenosti s těmito činnostmi,cca 15 let,vlastním pečovatelský certifikát,možno i výpomoc seniorům-nákupy,doprovod k lékaři,venčení Vašich mazlíčků apod.Mám i praxi s úklidem diskotéky,penzionu.Možno úklid či hlídání nárazově či pravidelně.Spolehlivá,pečlivá,reference mohu dodat.JBC,LBC a okolí.

Netřebská | 8.1.2014 | 15102

Odpovědět  

90,-

Hledáte výpomoc v domácnosti nebo hlídání dětí?Ráda Vám pomo

Práce v Německu jako Au-pair

Milá a ověřená rodina z Frankfurtu, doktor Jockwig, vysokoškolský profesor, paní lékařka, dvě děti 11 a 9 let, hledají spolehlivou slečnu se základní znalostí němčiny na výmopoc s dětmi. Rodina hradí kurs němčiny (350E), ubytování, stravu, pojištění a kapesné. Nástup 09/2013 na 10-12 měsíců. Vynikající možnost jak se zdarma zdokonalit v němčině. Více info na www.aupair-nemecko.cz pod ikonou volné rodiny. Seriozně. Naše Agentura má 22 let praxe a specializuje se na au-pair pobyty v Německu.

Jana Provazníková | 4.7.2013 | 13834

Odpovědět  

800,-

Práce v Německu jako Au-pair

Hlídání s doporučením + douč. (do 5. třídy) + dom. práce

Dobrý den, nabízím spolehlivé hlídání dětí v Mníšku pod Brdy a okolí + můžu dojíždět do Prahy. Nabízím i základní domácí práce či doučování dětí (do 5.třídy). Děti jsem ochotna vyzvednout i ze školky/školy a doprovodit domu. Děti hlídám jak v jejich bydlišti, tak v mém. Jsem 24letá studentka pedagogické fakulty - obor učitelství pro I. stupeň ZŠ. Mám praxi jako vychovatelka a učitelka na ZŠ Ratibořická 1700 v Horních Počernicích v Praze. Dále jsem učila kroužek zpěvu a hry na klavír. S hlídáním dětí mám velké zkušenosti. Hlídala jsem Děti od 3 měsíců do 10 let. Jsem spolehlivá, opatrná, důsledná, dochvilná, nekuřačka a abstinent. Vlastním řidičský průkaz a mám čistý trestní rejstřík. Pokud hledáte někoho pro své děti a chcete o mne vědět více informací, ráda na ně odpovím buď na tel. čísle 601333072 nebo e-mailu miriam.kopsova@seznam.cz. Budu moc vděčná za jakoukoli krátkodobou i dlouhodobou spolupráci. Po domluvě jsem schopna doložit reference. Miriam Kopsová

Miriam Kopsová | 28.4.2013 | 13297

Odpovědět  

100,-

Hlídání s doporučením + douč. (do 5. třídy) + dom. práce

Hlídání dětí - Nabídka

Dobrý den! Jsem aktivní 51 letá absolventka kurzu Profesionální chůva (DOMESTICA spol.s.r.o.) a nabízím hlídání dětí ve věku od 1 do 7 let v Praze a Praze západ. Nabízím dětem a rodičům pohodu, flexibilitu a zodpovědný přístup, výchovný program zaměřený na individuální rozvoj dítěte. \"Respektovat a být respektován\". Prošla jsem kurzy první pomoci, dětskou psychologií, pedagogikou a zdravou výživou. Mám dlouholeté zkušenosti, i reference. Preferuji dlouhodobou spolupráci.

Dana Davidenková | 17.12.2011 | 8486

Odpovědět  

150,-

Hlídání dětí - Nabídka